Vulfiņš

Hei-hei! Te Vulfiņš! Iedzimtais vārds man ir cits. Biedrības meitenes tik saka, ka dažkārt to veco vārdiņu jāmet prom! Lai tā dzīvīte šūpojas uz priekšu, bez vakardienas ēnas.

 

Tad nu te esmu es… mazs, trausls, graciozs suņu vīriņš. Maniem saimniekiem banka ņem nost mājiņu. Tas bēdīgi, protams. Palikt bez mājiņas, tas nav forši. Kurš tad cits, ja ne es, to zināšu vislabāk tagad. Es gan zināšu arī, kā tas ir- palikt ne tikai bez mājiņas, bet arī bez savu cilvēku mīlestībiņas.
Un, laikam, jau man neklājas bēdāt, jo cilvēki tā dara. Cilvēki arī cilvēkus dažkārt beidz mīlēt. Te mīl, te nemīl un pigu.

 

Kad biedrības meitene minēja, ka labs tonis būtu savu suni pirms atdošanas kastrēt un sakārtot papīru lietas, mani riekstiņi tika anulēti gaismas ātrumā. Saimnieki to izdarīja. Trutu-tū…es knapi pēc narkozes nostabilizējos, kā jau iesvilpoju biedrības rokās. Šuvju vietā- plāksteris. Ap kaklu man nebija tūtas. Protams, ka pušumus es fiksi vien biju atleksējis vaļā. Saimniekiem tas neienāca prātā, ka es savus pušumus aiztikšot…

 

Vai es nosodu saimniekus? Tak nē… Kas bijis- bijis. Veiksmi, laimīti un tā… Un arī man laimīti!
Esmu ruds, augumā zem ceļgala. Dikti slaidiņš! Un kādu vienu kilogramiņu es labprāt uzēstu sev uz dupša gala. Ir jau man jābūt slaikam kā lapsiņam! Bet nu, mazlietiņ jau nu par slaidu jūtos gan!

 

Spalva man ir cieta un asa. Nekāds pūkainītis! Ļoti proporcionāls augumā esmu. Riktīgi glīts! Cilvēkam pats nāku un buču dodu! Rokās ņemt sevi gan nevēlos ļaut. Jo man taču kaut kā bailīgi! Tas jau cits attiecību līmenis, ziniet! To tad vēlāk, kaut kad.

 

Citiem suņiem acīs nemetos. Bet tādiem dullākiem un dominējošiem suņiem es nedošos apēšanai bez cīņas. Atspēries nolamāšu, lai zina, ka neesmu ar pliku roku ņemams! Tā, lūk!

 

Esmu atvērts adopcijai. Varu dzīvot dzīvoklī vai mājiņā. Ārā nē–ē–ē… Par sīku un pliku! Manī taču ir tikai kauliņi, tik, cik puncī ieēsts. Nu i kažociņš. Es ārā un salā viens un divi nomirtu nost kā vabole uz balta sniega.

 

Brauc ciemos! Vislabāk ar siltu suņu džemperīti! Heh-h-h, jokojos! Brauc tāpat vien! Iepazīsimies, saostīsimies un kas zin..

 

P.S. Un bildēs man acīs atspīd cilvēka apģērba gaišums. Tas nav tas, ka man kāda acu vaina! Man vispār vainas nav. Tik, cik dvēselīte apskādēta…
____________________________________________
Sniedz atbalstu apciemojot, adoptējot, dodot pagaidmājas, ziedojot biedrībai nepieciešamās mantas vai palīdzot finansiāli.
T:29733601(Gundega)
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”
Vulfs Vulfs Vulfs Vulfs(1) Vulfs Vulfs Vulfs