Punktiņi. Adoptēti

Adoptēti
Viņa ir māte. Viņas bērni izkaisīti pasaulē un vairs tikai šis mazais smilšu graudiņš, 3 mēnešus jaunais kucēntiņš, sildās pie viņas sāniem.
Pastarītis biedrībā iekavējies. Viņam ir nabas bruka. Un šī ziņa ik vienam tīkotājam liek mazāk tiekties pēc mazā, trauslā Punktiņa. Cilvēki vienmēr izvēlas mazākās pretestības ceļu. Tā nu Punktņš gaida. Un gaida. Brukas vārti mazinās, iespējams, operācija nemaz nebūs vajadzīga… bet viņš turpina gaidīt. Jo cilvēku acīs viņš ir brāķītis!
Punktiņu mamma… tā nav tikai čaula. Tas nav tikai trauks, kas iznēsājis 8 kucēnus. Punktiņu mamma pirmkārt ir suns! Un kā jau sunim, viņai vajag savu cilvēku un savas mājas! Viņa ir pašaizliedzīga, perfekta suņu mamma. Trausla, trauksmaina, nebēdnīgi dauzonīga… šī mīļā suņa sirds nav radusi tapt mīlēta.
Saņemot uzmanību, viņa mulst. Viņas cilvēks būs tāds cilvēks, kurš gatavs pasniegt roku un mazliet uzgaidīt… Viņa vienkārši nezina, kā tas ir- ņemt un uzticēties! Vot tā, uz sitienu! Kaut visa viņas dvēselīte gavilē un tiecas cilvēkam pretī, viņas ķermenis saka, ka jābūt uzmanīgai. Acīmredzami savā dzīvē viņa ir sastapusi ļoti dažādus cilvēkus, un nebūt ne visi ir bijuši ļoti labi…
Kucēntiņš ir vakcinēts. Mammīte ir sterilizēta un vakcinēta. Abiem, protams, čips! Nu un pases- pasītes!
Brauc ciemos! Ieskaties, apskaties un kas zin’… a ja nu šī graciozā, trauslā mammīte vai viņas dēliņš- prāta puncis, ir tieši tavs Punktiņš uz i?
____________________________________________
Sniedz atbalstu apciemojot, adoptējot, dodot pagaidmājas, ziedojot biedrībai nepieciešamās mantas vai palīdzot finansiāli.
T:29733601(Gundega)
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”
Punktiņš Punktiņš Punktiņš Punktiņš