Pipars mājās

Sveikas, Ķepu-ķepā meitenes!

Sūtam sirsnīgus sveicienus Ziemassvētkos. Paldies par labo darbu, kuru dariet! Gribēju pastāstīt kā iet Piparam, pēc nedēļas mūsmājās (piedodiet par bildēm, bet Piparu nevar dabūt mierā, pat uz vienu fotogrāfiju).

Pārliecinājāmies, ka viņam patiešām ir bail no salūta, jo kad otrajā vakarā sāka kaut kur uguņot – Pipars lēkšus ielēca gultā, lai gan tur viņam nav ļauts būt… Bet ko tām bailēm padarīsi. Bailes arī ir dursku par to, ka mēs gribam ķert pie ķepām, bet ja draudzīgi paprasam – tad priekšķepas viņš dod ar prieku (it sevišķi, ja pēc tam seko arī kāds našķis) un tad jau arī, pamazām palēnām tiekam klāt viņa pakaļējām ķepām. Ja pirmajā reizē viņš vispār pat neelpoja, tad tagad tikai uzmanīgi mūs vēro, bet asti kustina.

Tāpat pamazām viņš saprot, ka ir baigi feini, ja kāds pakasa muguru, kaut kur pie astes, lai arī pirmajās dienās vienas bailes vien par to bija. Bailes vēl arī drusku no mašīnām un lielajām sniega lāpstām, bet pamazām, varonīgi Pipars tiek galā arī ar tām.

Apkārt baigi foršie suņi trāpās, ejot pastaigās pa mežu. Tā Piparam noteikti ir labākā dienas daļa. Vienā dienā, kad nu nebija laika nekādi, viņu vairāk kā tikai pa dārzu palaist dzīvoties, Pipars izlēma doties apskatīt savu ielu kopā ar mūsu draugiem, kas devās laukā pa vārtiņiem, nenojaušot, ka Piparam arī noteikti vajag iziet laukā. Nu, tad vīrs varēja atrādīt savas skriešanas prasmes. Labi, ka Piparu tik ļoti interesē visi stabi.. VISI!!! Nebija tālu jāskrien.

Pipars tagad jau ir saticies ar visu ģimeni un pat padzīvojies pie mūsu vecmammas uz dienu, kad mēs zinājām, ka būsim par ilgu prom. Mums ir aizdomas, ka ome tajā dienā viņu pamatīgi salutināja, jo tagad Pipars, ejot pastaigās, katru reizi ieraugot vecāka gadagājuma sieviņas, ļoti cerīgām acīm viņas nopēta. Ja nu kas garšīgs viņām no kabatas izlec…

Kopumā labi sadzīvojam. Prieks, ka viņš tik dzīvespriecīgs. Ļoti liels prieks, ka viņš uz mani ļoti neapvainojās arī, kad viņu piespiedu iet vannā mazgāties pirms svētkiem. Tā, ka mēs tā pamazām un palēnām te audzinam raksturus un trenējam pacietību un pierodam viens pie otra.

Sirsnīgus svētkus!

Pipars Pipars