Paldies!

Mīļie, labie, uzticamie… gribam teikt patiesu un sirds siltu paldies par jūsu atbalstu un atsaucību! Līdzekļi decembra rēķinu segšanai ir savākti, un mūsu astītes var uzriet un uzmurrāt, arī uzzviegt atviegloti.

Daudzi mūsu sekotāji, ieraugot rēķinu kopsummu, jutās pārsteigti par to, ka cipars ir tik liels. Vēl kāds pat pieņēma, ka tas jau ir bankrots. Tad nu jāteic, ka jebkuras bezpeļņas organizācijas noklusējuma stāvoklis ir bankrots. Jo tās visas pastāv no spējas piesaistīt līdzekļus organizācijas ikdienas tēriņiem, tātad- ziedojumus.

Vienīgais veids, kā mēs varam izvairīties no šādiem sos saucieniem, ir lūgt jūs atbalstīt kaut ar pašu mazāko ziedojumu regulāri. Braukt pie mums ciemos. Apskatīt, kā dzīvo mūsu kaķi, suņi un citi zvēri. Pavērot un izvērtēt, vai tas, ko un kā mēs darām, jums šķiet labs un sabiedrībai, un dzīvnieku labklājības nodrošināšanai nepieciešams darbs. Jūs varat adoptēt mūsu dzīvniekus. Mazāks to kopskaits nozīmē mazākus ikdienas izdevumus. Jūs varat tos fotografēt un popularizēt sociālajos tīklos, ieteikt draugiem un radiem, tā veicinot dzīvnieku adopciju.

Dāvinot pārtiku vai biedrības dzīvniekiem noderīgas lietas, jūs samazināt biedrības izdevumus. Un par to jums mīļš paldies! Taču ir neaizvietojamas izdevumu pozīcijas- elektrība, transporta izdevumi, medikamenti, vetārstu pakalpojumi, dzīvnieku reģistrācijas izmaksas, dzīvnieku parastā un specializētā pamatbarība.

Bildēs ir redzami decembra rēķini. Bez tiem arī apliecinājums, ka esam juridiski reģistrēta organizācija. Kā arī apliecinājums tam, ka atrodamies PVD uzraudzībā.

Tiem, kuri seko līdzi norisēm par un ap mūsu biedrību, nav noslēpums, ka sociālajos tīklos pašlaik vērojami centieni jaukt jēdzienus un mulsināt cilvēkus, pazeminot mūsu kā organizācijas vērtību. Tostarp tiek minēts, ka mūsu biedrībai ir liegums uzņemt dzīvniekus, kas neatbilst patiesībai. Tiek minēts, ka esam nereģistrēta patversme. Kas ir dubulti meli, jo mēs esam reģistrēta dzīvnieku aizsardzības biedrība. Biedrība nav patversme. Drīz būsim, bet vēl neesam.

Tiek minēts, ka PVD biedrībā nekad nav bijis un nezina, ka mēs pastāvam. Arī tas neatbilst patiesībai, tāpat kā daudz kas cits. Taču, mēs neveltīsim laiku, lai oponētu katram izdomājumam, kā arī neiesaistīsimies diskusijās. Jo tad mums būtu jāsēž internetā, lieki tērējot laiku, kuru var veltīt dzīvnieku apkopšanai, popularizēšanai un bīdīšānai uz adopciju. Nepieciešamības gadījumā mēs izmantosim likumā noteiktas iespējas, lai risinātu šo situāciju.

Izdevumi par pārtiku: 1888.43
Izdevumi par veterinārajiem pakalpojumiem: 1298.70
Kopā: 3187.13