Nala

Fr-r-r-r-r?! Es esmu jauna, vien pusotru gadiņu piedzīvojusi, pūkdupse Nala!

Nu ko lai saka? Es esmu vesela, sterilizēta minču princese, kura dzīvei ir gatava jau šodien! Jā! Māju dzīvei. Normālu māju. Iepriekš dzīvoju pie tu-tū tantiņas. Un tā es vairs negribu! Es gribu normā–ā–ālu mājiņu ar norāliem cilvēciņiem.

Ui! Piedodiet, ja es runāju pārāk tieši un trūkst šeit ētiska līzsvara. Atzīstu. Vainīga. Auses kaunīgi noliecu acīm pāri. Vienkārši, viens kačītis drīkst zināt, ko viņš grib vai negrib!

Par sevi teikšu tā–ā–ā… Esmu roku kaķis! Traki, ļoti roku. To varu arī pierādīt. Mani nofočēt kā citādi, nevis cilvēkam uz galvas, ir grūti. Viens ir, ka es mīlu civēkus. Bet ir tā otrā lieta… nu es zinu taču, ka neesmu te, biedrībā, viena kaķe! Un tiem cilvēkiem acīs jālien, ja grib jelkad prom tikt no šejienes. Nu tam es ticu! Nu nezinu? Nu man tā liekas!

Citiem kačīšiem pāri nedaru. Diezgan padraudzējos pat. Sunīšus neēdu. Bet varu padzenāt. Nu, nezinu… vispār jau suņus esmu tikai dzirdējusi. Mūs, kačus pie suņām nelaiž. Ni-ni!

Man ļoti patīk komforts, siltums un glamūrs… Dzīve peļu kažokādiņās būtu ļoti man piemērota! Esmu garspalvaina, cakaina, gracioza strīpainīte. Punci neesmu uzēdusi. Sportiska es! Man viss bumbās! Vot tikai mājeļu nav… nu tas tā ne sevišķi man…

Nu un pēdējās nedēļas man konservs retāk puncī tiek. Jo citi kači tik daudz ēd, ka mums visiem nemaz nevar piepirkt to konservu. Es gan neēdu daudz! Bet arī man patiktos, ja Tu varētu mums kādu konserviņu atvest un uzdāvināt. Vai naudiņu konserviņiem atsūtīt. Ta mēs sausenīti šķrim- šķrim….ēdam. Bet nu apnicīga sausenīte.

Lūk, ja tu mani adoptētu, tad man būtu visi pasaules konserviņi! Un man nebūtu jālūdzas te kā ubadziņam vienam. Ehz… ja sanāk, atbrauc ciemos? Nu, a es tak mīlīga. Un es tak kaķenīte. Es tak murrīga. Es tak mieriņu mājās dodu. Mur-mur, mur-mur….

DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv

Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”
T:29733601(Gundega)

 

 

 

 

Nala Nala Nala Nala