Mika

Mika ir 10 gadus veca suņu dvēselīte. Biedrībā nonāca ”uz laiku”… Viņas saimniecei bija jāveic gūžas operācija. Tad reabilitācija. Un bija ieplānots, ka pavasarī, tiklīdz saimniece tiks uz pekām, Mika dosies mājās.

Fakts ir, ka no iecerētā ir piepildījies viss… Gandrīz. Nu, izņemot punktu numur trīs. Mika mājās nebrauc. Mika paliek biedrībā…

Mika ir emocionāls suns, kurš ir izteikti pieķēries savam saimniekam. Viņai bija smagi pieņemt dzīvi biedrībā. Patiesībā, diez vai viņa ir to pieņēmusi pat šobaltdien. Nu nav! Viņa piecieš. Viņa gaida. Ja viņa būtu cilvēks, tad par katru nodzīvoto dienu biedrībā viņa liktu ķeksīti uz sienas, skaitot laiku līdz laimei. Viņas laime ir atgriešanās mājas.

Pēc uzņemšanas biedrībā viņa sāka strauji zaudēt svaru. Psiholoģiski viņa jutās ļoti slikti. No āra voljēriem mēs viņu pārvedām uz Suņu māju. Lai ir tuvāks un ikdienišķāks kontakts ar cilvēku. Mazāka saskare ar citiem suņiem…

Cīnījāmies… jo kas gan atliek? Saimniecei operācija. Viņu pašu jāpieskata. Un Mikai nav kur palikt. Svaru atguvām.Taču ne Mikas sirdsmieru. Viņa ilgojās, gaidīja, cerēja… Brīžiem dusmojās, brīžiem krita izmisumā. Gāja kā pa viļņiem.

Vai suns jūt savu saimnieku? Vai eksistē kaut kādas neredzamas saites? Mēs nezinām. Pirms dažām dienām Mika sāka uzvesties citādi. Tīri intuitīvi tas lika mums nojaust, ka suņa- saimnieka saiknē kaut kas ir mainījies.

Tādēļ uzzvanot Mikas saimniecei un dzirdot telefona klausulē: ”Mēs izlēmām, ka Mika paliks pie jums biedrībā!”, pārsteiguma nebija nekāda.

Tikai sarūgtinājums. Par suni, kurš gaidīja un saprata, ka jābeidz gaidīt.

Ziedojumu mērķis: Suņu- senioru uzturēšana
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
T:29377601
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”

Mika Mika Mika Mika