Marta rēķini. SOS

Biedrībai ir iekrājušies krietni rēķinu parādi

joprojām nevaram apmaksāt 647 eiro par Chicopee sauso barību suņiem un kaķiem.
joprojām nevaram apmaksāt 1612 eiro par saņemtajiem veterinārajiem pakalpojumiem(kaķeņu un kuču sterilizācija, Puikas ārstēšana) un medikamentiem(Advocate pilieni asins parazītu profilaksei visiem biedrības suņiem).
kopējā parāda summa ir 2259 eiro!

Lūdzam jūsu atbalstu šo rēķinu segšanā! Tikai ar jūsu palīdzību mēs varam darīt mūsu aprūpē nonākušo dzīvnieku dzīvi labāku, sniedzot viņiem pagaidu mājas un cerību. Mēs veltam viņiem savu dzīvi. Savu laiku, darbu un labākās domas. Mēs veltam viņiem arī savas privātās finanses, bet ar to nepietiek. Tikai pateicoties jūsu ziedojumiem mēs varam segt rēķinus un turpināt maksāt darbiniekiem algas.

Ar lielām grūtībām beidzot esam izveidojuši labu un uzticamu darbinieku komandu. Nebūt ne katrs nāks strādāt šo darbu par algu, kuru varam darbiniekiem piedāvāt. Nebūt ne katrs būs ar mieru darīt darbu, kurš ir cik atbildīgs, tik fiziski smags. Apstākļos, kuri nebūt vēl nav pietuvināti labākajiem, uz ko var tiekties. Nav viegli atrast darbiniekus, kuri ar sirdi biedrības dzīvnieku dzīvēs. Kuri ir uzticami, uz kuriem var paļauties. Kur katrs uz saviem pleciem nes daļu no mūsu biedrības izaugsmes.

Ja mēs nespēsim savākt naudu rēķinu apmaksai, nākamajā mēnesī mēs nespēsim maksāt algas darbiniekiem. Un tad mēs paliekam tur, kur bijām pirms pusgada. Bez darbiniekiem. Biedrība nesaņem valsts atbalstu. Tās apgrozījumu veido tikai ziedojumi. Ziedojumi ir jūsu uzticības kredīts mūsu kopīgajā mērķī. Un šis mērķis ir- padarīt pasauli kaut mazliet labāku, cenšoties labot līdzcilvēku pieļautās kļūdas, un dot nodotajiem mājas mīluļiem otru iespēju.

__________________
Sniedz atbalstu apciemojot, adoptējot, dodot pagaidmājas, ziedojot biedrībai nepieciešamās mantas vai palīdzot finansiāli.
T:29733601(Gundega)
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”