Adoptēts: MAILO

Esmu priecīgs pateikt, ka man- Mailo, ir pienākušas arī laimīgās dienas. Esmu saticis cilvēkus, kuriem es iepatikos! Viņi brauca pie manis ciemos uz Rēviciem. Veda mani pastaigās. Runājās ar mani. Domāja. Un vēl apdomāja! Un biedrības meitene lika viņiem padomāt vēl trešo reizi…ui! Te man sametās pat stīvas ķepas! Ja cilvēkam liek tik daudz domāt, viņš var arī pārdomāt… Nu daudz pareizāk ir tā, kā es dzīvoju! Es skrienu, jautrojos, jūtu un nedomāju! No domāšanas bēdas vienas! Es zinu! Es mēģināju! Kad mani atveda uz dzīvnieku patvērumu, es no tiesas sāku domāt daudz. Tamdēļ tiku grūtsirdīgs, bēdīgs un dusmīgs. Bet tad nošķaudījos uz visu to domāšanu un uzreiz laimīgs kļuvu
 
Bet nē…viņi nepārdomāja! Mani cilvēki nepārdomāja. Līdz ar to es svētastīgi paziņoju- esmu adoptēts!
_____________________________________
Arhīva ziņa:
Tā nu sanāk, ka esmu no Jelgavas. Kāda sieviete pamanīja, ka es tur klīstu pa ielām viens. Izķēra, iesēdināja mani mašīnā un atveda uz Rēviciem.
Mūžam atcerēšos biedrības meitenes sejas izteiksmi un zināmu pārsteigumu, kad es sarūcinājos un sāku riet brīdī, kad viņa atvēra mašīnas durvis, lai iepazītos ar mani!
Es jutos šai mašīnai un šiem cilvēkiem piederīgs. Un gribēju viņus aizstāvēt! Tomēr es tiku izņemts no automašīnas ārā un aizvests uz voljēru…
Izdzirdot visus tos suņus visapkārt, es sapratu, ka dimbā ir, un man, dod dieviņ, pašam sevi veiksmīgi aizstāvēt! Pirmo nedēļu es biju ļoti nobijies. Slēpos aiz būdas, tikko kāds tuvojās. Skaļi rēju! Man bija dusmas uz biedrības meiteni…jo viņa bija tā, kas mani šajā ķezā ievilka! Es biju dusmīgs uz visiem! Gr-r-r-r!
Tomēr izsalkušais puncis ātri vien lika man pārdomāt. Meitene nesa man ņammu un kārumus. Viņa stāstīja, ka meklē manus vecos saimniekus, bet neatrod. Ka mums tagad labi jāsatiek un jākļūst par draugiem. Nu…beigu galā es viņai piekritu. Padomāju un sapratu, ka jāklausa vien ir. Draugus visiem vajag! Arī man.
Es esmu superīgs Džeka Rasela metiss! Augumā zem ceļgala. Jauniņš vēl…man gadiņš ar astīti! Ķepās man deva vārdiņu- Mailo. Esmu ļoti, nu ļoti aktīvs puika. Kā jau visi raseli… Man skriet, skriet, skriet… Man riet, riet, riet… Man kūleņus mest! Man lekt un dauzīties patīk ka ui! Es protu izpildīt komandu- sēdēt! Grūti jau ir palikt mierā, bet nu…es zinu, ka sēdēt nozīmē pielikt dibengalu pie zemes! Pavadu es zinu! Un zinu, ka pavadu var aizrautīgi pakošļāt un pluinīt. Esmu tāds dauzoņa! Bet cilvēku pieskatu un uzturu vizuālu kontaktu nepārtraukti!
Man ir plāna vilniņa. Āra voljērā pa ziemu dzīvot es nevaru. Man vajag mājas siltumu. Un ļoti aktīvu saimnieku, kuru iepriecinātu tas, ka esmu ļoti darbīgs un izdomas bagāts. Esmu perfekts adžiliti suns! Mazliet esmu mācīts, bet krietni jāmāca mani vēl… Taču esmu jauns un ātri apgūšu gudras lietas! Es apsolu!
Liela ģimene ir forši. Tomēr, ja ģimenē ir mazs bērniņš, stipri jāpadomā vai es bērniņu un viņa mammīti nenomocīšu. Jo es neesmu lellīte, kuru ielikt kaktā. Es esmu īsts un ļoti, ļoti dzīvs! Būtībā- vēl viens bērns, kuru pieskatīt, ar kuru spēlēties un aktīvi līdzdarboties.
Ideāli deru cilvēkiem, kuriem patīk raselu aizrautīgais temperaments.Es maz guļu. Mani būtu jānodarbina vismaz divas- trīs stundas dienā. Visos notikumos es būšu klāt, un ar to jārēķinās. Esmu zinātkārs, aizrautīgs un enerģisks.
Droši vien mans ideālais saimnieks ir 18- 45 gadus vecs… Vecākus cilvēkus es nogurdināšu. Lai vai cik ļoti es viņiem patiktu. Ar mani visa dzīve būs svētki. Ballējam- neguļam!
Brauc ciemos! Iepazīsimies… aizgaiņāšu Tavu grūtsirdību! Un visas drūmās domiņas!
T: 29733601(Gundega)
Ozolnieku novads, Salgales pagasts, Rēvici
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-Ķepā
Reģistrācijas numurs: 40008176673
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
BIC/swift kods: HABALV22