”M” komanda

18ed 17 15

Piu- piu!Ui… Miu-miu? Esam mazi kaķu kamoliņi, kurus atņēma tu-tū tantiņai! Mūsu tu-tū tantiņa Jelgavā dzīvo! Viņai kaķīši daudz. Un vienmēr. Un atkal. Mūsu kaķu mammīte teica, ka jau bija pie mūsu tu-tū tantiņas cilvēki ciemos,kuri paņēma daudzus kaķīšus prom. Tantiņai atstāja tikai dažus, kuriem bērniņi nevar atskriet.

Bet tantiņa jau nav vakarējā un kaķīšus viņa atrod vēl un vēl! Un mūsu mammīti atrada. Un mēs bijām mammītes puncītī, kad nāca cilvēki, un teica tantītei, ka ņu-ņu(!), nebūs gan pusbarotu un nedakterētu kaķīšu kolonija atkal!

Mēs jau bijām tik lieli puncītī, ka mēs nevarējām nepiedzimt. Un mēs piedzimām! Un pagaidu mājiņās līdz vakcinācijai būsim. Un tad mums cilvēciņš būs, ja atradīsies…

Tad nu meklējam cilvēciņus, kuri grib kaķīti mājā! Mēs esam drusku daudz. Un katru var noskatīt un rezervēt sev! Nu Tu taču gribi kaķīti mājā?

Mazs kaķītis ir spēlīgs un nedarbiņus dara, un ņammu prasa. Un māju sargā no pelēm un prusaciņiem. Un zirnekļus izķer, kad paaugas… Par draudziņu kļūst! Ķaķītis silda, kad ir auksti un nenāk virsū, kad ir karsti!

Un mēs būsim mazi vēl, un Tu varēsi izaudzināt kaķīti, ka savs un nav svešiem sabojāts!

Miki-miki, mur-mur? Ieskaties mūsu bildītēs un saki,ka kāds no mums ir ļoti Tev sirsniņā!

Mēs negribam braukt dzīvot uz Minku māju biedrībā! Bet tā notiks, ja mūs neadoptēs… Bet mēs jau esam pie mājiņām raduši un cilvēka. Ko nu?

Ziedojumu mērķis: Kaķu uzturs un veterinārie pakalpojumi
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
T:29377601
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”