KOĶETĀ BELLA

Sveiki! Esmu Bella! Man ir trīs gadi… un es esmu vidēja auguma sune. Varu lepoties ar izteikti piemīlīgu, draudzīgu, pašpārliecinātu un atvērtu raksturiņu, kurš ietērpts baltā kažociņā. Tīri balts ir! , tomēr- ne visur. Ir man sudrabaini rudi krāsu ieslēgumi. Un aste!? Mans astes galiņš, tas nu gan ir balti-balts!

Laimīgi, ka šo savu astes galiņu pirms divām ziemām es neatstiepu. Ar domu, ka nenoliku bļodiņu! Skuju taka, trīs saujas smilšu un tā.

Jā–ā–ā, bija manā dzīvē ekstrēmi dīvaina epizode. Mans saimnieks pārtrauca par mani rūpēties. Ziemas salā es biju palikusi viena. Ārā mīnus 26 grādi, bet man iekšā, puncī- tukšumiņš. Biju izsalkusi. Un ko gan ziemā labu var atrast apēdamu tādu? Neko. Viss ir sastindzis!

Cerība nesa manas ķepas uz priekšu. Cerība taču mirstot pēdējā? Vai ne? Tieši tā tas bija arī ar mani. Mans ķermenis bija noliesējis, kauli izspiedušies. Spēka atlika aizvien mazāk un mazāk, bet es gāju. Nakšņoju sniegos, apsaldēju muguru, bet cēlos un turpināju iet.

Līdz kādā agrā ziemas rītā sniegiem un mežiem cauri es sadzirdēju rejam suņus. Tur- kaut kur bija daudz suņu. Un viņi visi taču kaut ko ēd?! Ja spēj riet… Uz DzAB “Ķepu-ķepā” es atnācu pati. Tā teikt- pieteicos…

Biedrības meitenes mani atrada stāvam sava pagalma vidū. Veda mājā, sasildīja, iedeva mazliet barības…Un tad mēs braucām pie vetārsta. Man bija jāārstē apsaldējumi. Mans puncis nedarbojās. Man lika sistēmas, deva fermentus, vitamīnus. Nozīmēja ārstniecisko barību. Man vajadzēja vairākus mēnešus, lai atkoptos.

Un es atkopos! Ne tikai fiziski. Mana sirsniņa atkal sāka dziedāt. Acis- starot mazos smiekliņos. Skumju rūpes purnā nomainīja šķelmīgs smaidiņš. Ou…es dievinu, ja man pievērš uzmanību! Ja mani ievēro, skatās uz mani un kasa man vēderiņu!

Esmu sterilizēta un čipota. Vakcinēta. Labi sadzīvoju ar suņu puikām. Suņu meitenes man patīk tādas, kuras negrib man dzīvi mācīt. Kaķīši man riebjas. Riktīgi! Ja nu cilvēks traki baras un kaķis jau ir teritorijas saimnieks, ar dziļu riebumu varu paciest to…kaķīti! Fui!

Paldies visiem, kuri palīdzēja ar naudiņām, kad man bija vajadzīga ārstēšana. Tagad man ir vajadzīgs saimnieks. Mājas… Savu cilvēku par naudu nenopirksi…palīdzēsi man atrast manu cilvēku?

Rekvizīti ziedojumiem:
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22

Citi raksti par Bellu:
http://www.kepa.lv/aukstuma-vara-bijusie/
http://www.kepa.lv/bella/

Paldies, jūsu DzAB “Ķepu-Ķepā”
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”
T: 29733601

BELLA (19) BELLA+ BELLA (15) BELLA (11) BELLA (10) BELLA (9) BELLA (5) BELLA (4) BELLA (3) BELLA