Kā palīdzēt

Izvēlies, kurš no zemāk redzamajiem palīdzības veidiem tev ir pieejams. Ja šeit nav nosaukts palīdzības veids, ar kuru Tu vari palīdzēt DzAB “Ķepu-ķepā” nekautrējies, raksti vai zvani! Mēs esam atvērti jebkura veida palīdzībai un jaunām idejām.

Sazināties ar mums:
Iveta: (+371) 29733601 ♦ ivetabidere@tvnet.lv
Gundega: (+371) 26774592

ADOPTĒJOT DZĪVNIEKU
Meklējot jaunu mājas mīluli, apsver domu apmeklēt DzAB “Ķepu-Ķepā” un izvēlies jau no tur mītošiem suņiem vai kaķiem. Tu ne tikai dāvāsi mājas nelaimē nonākušajam, bet arī iegūsi sev uzticamu draugu. Katrs adoptētais mīlulis atbrīvo vietu jaunam grūtībās nonākušam un aprūpējamam dzīvniekam.

SNIEGT PAGAIDU MĀJAS
Ja Tev nav iespējams dzīvnieku uzņemt pastāvīgi, Tu vari sniegt pagaidu mājas un palīdzēt tam atrast mājas.

PASTAIGA AR SUŅIEM
Brauc ciemos, izved suņus pastaigās un rotaļājies ar dzīvniekiem, padarot gan viņu, gan savu dienu priecīgāku un mīlestības pilnu. Brauc pats, vai ņemt līdzi savus draugus – mūsu dzīvnieki būs priecīgi par tavu sniegto laiku.

https://www.youtube.com/watch?v=zwgej4HJBJU

BRĪVPRĀTĪGĀ PALĪDZĪBA IKDIENAS DARBOS
DzAB “Ķepu-Ķepā” ir darba pilnas rokas, tāpēc Tu vari palīdzēt ar brīvprātīgo darbu gan ikdienā, gan brīžos, kad dzīvniekiem vajadzīga īpaša uzmanība un aprūpe. Iesaisties ēku un teritorijas labiekārtošanas un sakopšanas darbos, palīdzi izveidot patīkamu vidi mazajiem četrkājainiem draugiem. Tāpat vienmēr noder palīdzīgas rokas telpu uzkopšanas un remontdarbu veikšanā, kā arī voljēru būvniecībā, atjaunošanā un siltināšanā, suņubūdu un kaķu nagu asināmo taisīšanā.

IESAISTIES un darbojies kopā ar mūsu palīgiem: Volontieri.lv

FINANSIĀLI ZIEDOJUMI
DzAB “Ķepu-ķepā”  būs pateicīga par jebkādu finansiālu atbalstu. DzAB “Ķepu-ķepā” nesaņem atbalsu no valsts, viss tiek darīs pašu spēkiem un pateicoties ziedojumiem. Piemēram, izveidot automātisko maksājumu savā bankā un ziedo vismaz 5 € priekš DzAB “Ķepu-ķepā” dzīvniekiem. Lai mēs varētu pilnībā nodrošināt visus dzīvniekus ar kvalitatīvu uzturu, nodrošinātu kvalitatīvu medicīnisko aprūpi, laika gaitā nomainītu visas suņu būdas uz labām un siltinātam būdām, pieņemtu darbā vēl papildus dzīvnieku kopējus (mums ļoti trūkst darba rokas, bet mēs nevaram atļauties pieņemt jaunus darbiniekus) – mums nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

Ziedojuma konts:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-Ķepā
Reģistrācijas numurs: 40008176673
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
BIC/swift kods: HABALV22

LIETAS, KURAS VIENMĒR NODER

  • avīzes, dvieļi, segas, palagi, kokvilnas un vilnas drēbes;
  • dzīvnieku barība, bļodiņas;
  • brezenta kakla siksnas, brezenta pavadas 3 līdz 5 metri, uzpurņi;
  • mazgāšanas līdzekļi, nagu knaibles, kaķu tualetes, smiltis, nagu asināmie;
  • dzīvnieku guļvietas, pārvadājamie konteineri un būri;
  • rotaļlietas, kārumi, vitamīni.

P.S. Dāvinot mums tik ļoti vienmēr nepieciešamās kaklasiksnas un/vai pavadas – labāk nopirkt vienu, bet kvalitatīvu, nevis  desmit un nekvalitatīvas. Labāk, droša, izturīga kaklasiksna un pavada ir suņa drošības garants. Iegādājoties pavadu vai kaklasiksnu – tām jābūt no brezenta auduma, labi nošūtai ar metāla elementiem (kā bildē) un pavadai jābūt ar labu karabīnu.

Brezent

Tāpat DzAB “Ķepu-Ķepā” iemītnieki un darbinieki priecāsies par jebkādiem celtniecības materiāliem – viss, kas var noderēt telpu un voljēru celtniecībai, remontam, uzlabošanai un siltināšanai.

Ja šeit nav nosaukts palīdzības veids, ar kuru Tu vari palīdzēt DzAB “Ķepu-ķepā” nekautrējies, raksti vai zvani! Mēs esam atvērti jebkura veida palīdzībai un jaunām idejām.