Juniors

Čau! Te Juniors! Nu jau trešo reizi es luncinu asti uz FB sienas! Droši vien mani, tādu skaistu melnumiņu, grūti pamanīt? Nieki! Melns vienmēr ir modē!

Nu redz, mans melnumiņš ir tāds, kuru viegli nobildēt! Ir taču tādi melni sunīši, no kuriem bildē sanāk vien melns plankumiņš. Bet mans melnumiņš tieši izceļ visas manas, kas es, vizuālās nianses! Domāju, ka esmu fotogēniska!

Arī bildītes man te i glamūrīgas, i parastas. Esmu dikti daudzpusīga meitene! Te mani fočē gan darbinieki, gan īsti fotogrāfi visādās tādās dzvīes situācijās, vietiņās un pieķer pat nedarbu lietiņās! Ķīķerējam pār žoga maliņu uz kaimiņu… hi-hi!

Esmu jauka… mī-lī-ga! Jā, esmu gan! Man superīgi padodas augstlēkšana. Patīk dauzīties, spēlēties un dot bučas. Esmu aktīva meitene, bet mana aktivitāte vienlaikus ir tāda…hmm? Ar miera auru. Līdzsvarota. Ja ir jānomierinās, es nomierinos… varu arī vienkārši pasēdēt un paprātot kaut ko. Nav jādauzās visu laiku. Respektēju.

Ļoti labi sadzīvoju ar suņiem, kaķiem un pārējiem niekiem. Ar cilvēkiem?! Nu bet protams! Visi cilvēki mīļi un labi draugi man!

Manas ķepiņas joprojām ir tepat, Rēvicos! Nu jau sešus gadus tepat. Tās min un min ierastās takas, bet tik ļoti gribas kaut ko jaunu!!! Kaut ko īpašu! Kaut ko tādu, ka aste luncinās bez apstājas!

Gaidu cilvēku ar violetu auru! Mēs vērotu tālās zvaigznes melnajās debesīs un burtos kritušajās, košajās kļavu lapās…un var būt viņš man pastāstītu kaut ko gudru. Un es nopietni klausītos. Var būt.

Bija man viena meitene, kas brauca ciemos. Mēs gājām un skrējām, un es viņai patiku. Un viņa gribēja mani mājās ņemt, bet nepaņēma. Hm-m-m, drusku jau nu es saskumu. Bet jā… gadās. Dzīvē nevar visu dabūt, ko grib.

Tad nu joprojām gaidu ciemos uz buču vienu Rēvicu mājās, iekš Ozolnieku novada. Tas Salgales pusē, kaut kur pa vidu starp Iecavu un Jelgavu.

DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv

Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”
T:29733601(Gundega)

juniors (2) juniors (3) juniors (6) Juniors Juniors