Jaunumi par Junci un Feličitu

Sveiki, vai atceraties Junci un Feličitu? Kaķi, kam lapsu lamatas atņēma pakaļkāju spilventiņus un lielo amerikāņu buldogu? Viņiem abiem ir palaimējies piedzimt zem laimīgas zvaigznes. Neskatoties uz visām ciešanām, viņiem abiem tagad ir mājas un mīloši saimnieki.

Juncis un veterinārās klīnikas „Bufo” īpašniece Linda satikās Junčuka visskumjākajā brīdī. Nemitīga cīņa par kaķa veselību abus vienoja, Junčuks cīnijās, kā nu prata – šņāca, koda un skrāpēja, Linda nepadevās un špricēja, pārtina, šuva un, neskatoties un minkas indīgo raksturu, iemīļoja viņu līdz sirds dziļumiem. Pagājuši vairāki mēneši un Linda smej, ka Junci nevienam neatdos! Brīvdienās Juncis brauc līdzi uz mājām, bet darbadienās „strādā” klīnikā kopā ar Lindu un mazsuni Roko. Lai klīnikas apmeklētājiem mierīga sirds, abi draugi tos sagaida ar murrāšanu un klusu rējienu: ”nāc droši, nebaidies!”. Junčuks saka milzīgu paldies visiem tiem, kas nepalika vienaldzīgi, visiem, kuri dzīvoja līdzi minkas dzīvesstāstam. Tagad viņš ir laimīgs, liels runcis.

jj4jj2 jj3 jj1

Kad Feličita nokļuva pie mums, viss bija ļoti slikti – ausis sastrutojušas, āda iekaisusi, kauli, kas izspiedās. Gāja laiks un Čī sāka pieņemties svarā, sāka ticēt brīnumiem… Par Čī interesējās daudzi. Daudzi gribēja braukt ciemos un adoptēt, bet suņa tā saucamias īpašnieks nelikās ne zinis, vien aizgāja uz policiju uzrakstīt sūdzību par neslavas celšanu… No daudzajiem gribētājiem atbrauca iepazīties viena smalka, neliela auguma dāma ar tik gaišām acīm, kurās staroja labestība. Iepazinās ar Felīti, uzcienāja ar vārītu vistiņu. Izrunājām gari un plaši par suņa raksturu. Pagāja nedēļa, un viņa bija klāt kopā ar bērniem iepazīties ar sunīti. Čī uzreiz atplauka un gāja pretī, ieraugot pazīstamu seju.Vēl pēc nedēļas līdzi atbrauca vīrs un lielā VAS meitene. Abas apostijās un nolēma, ka kašķēties nav vērts. Vairākas ciemošanās reizes – un Čī jau gāja līdzi, neatskatoties uz mani. Jutu – viņi ir īstie… Čī tagad ir Lote. Jaunajās mājās viņa atraisījās: runājas, skrien, mācās labas suņa manieres. Viņa ir laimīga. Jā, Lotei atklājās epilepsija, bet tas viņus nebiedē – sirds cilvēki. Meitiņas zīmējumi gaida, kamēr uztaisīsim remontu, lai rotātu Rēvicu sienu.

ll3

 

 

 

 

 

 

ll4

 

 

 

 

 

 

ll1

 

 

 

 

Šie laimīgie stāsti nebūtu iesējami bez Jūsu atbalsta.
Atver savu sirdi – atbrauc, adoptē. Pie mums uz mājām cer vairāk nekā 60 suņu un 50 minku. Lieli, mazi, veci un jauni… Viņu visu cerības ir par mājām un siltu vietiņu azotē. Ja Tev ir iespēja, ļoti priecāsimies par atbalstu – šobrīd sterilizāciju gaida 6 suņu dāmas. Kucēni un kaķēni gaida mikročipus un vakcīnas, kā arī barības rēķins ir pieaudzis līdz 720 eiro…
Nēesi vienaldzīgs. „Ķepas” pastāv tikai uz ziedojumiem un pašu iegūldītā darba, mums nav pašvaldību dotācijas, valsts finansējuma. Mēs varam tikai lūgt un cerēt, ka cilvēkiem krūtīs pukst sirds.

Rekvizīti:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-Ķepā
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22