Garozas Bobis

Pēc saimnieka nāves šis 8-10 gadus vecais suņu opis 2 mēnešus sēdējis kādā pamestā mājā Garozas pusē. Šī pamestā māja atrodas kopīpašumā. Pēc suņa saimnieka nāves kopīpašnieks, kurš reāli dzīvo citā adresē, esot maksājis kādam vietējam onkulim par suņa barošanu.

Tomēr par suni ziņots policijai. Savukārt šī struktūra izsauca mūs. Ierodoties notikuma vietā, mums pretī raugās Bobis… Uz plakstiņa labdabīgs veidojums. Rodas iespaids, ka suns ir vājredzīgs un vājdzirdīgs. Suņu vīriņš ir izvārdzis, gaita nestabila. Spalva savēlusies voilokā. Audzējs pie astes. Bobis ir mīļš un draudzīgs, vidē mazliet dezorientēts liela auguma lāčuks.

Atvedod suni uz biedrību tiek nocirpta mežonīgā vilna, suns vizuāli sarūk izmēros uz pusi. Un te atklājas arī iemesls, kādēļ suns pārvietojas kā salauzts. Viņš ir badināts. Tur ir tikai āda un kauli. Suns grīļojas un no 15 metru garas pastaigas mājā ir jānes. Lai gan Bobīša zobi saka, ka suns ir 8 gadus vecs, viņa fiziskais stāvoklis atbilst visiem 16+. Tas arī atklāj mums, ka suns nav dzīvojis spoži arī ilgi pirms saimnieks aizgājis viņsaulē.

Tagad ir svarīgi ļaut Bobītim lēnā garā atgūt zaudētos spēkus, pakāpeniski uzbarot. Sunim ir jāatkopjas. Tā pašlaik ir prioritāte un galvenā ārstēšana. Tikai tad varēsim sākt domāt par operācijām un citām veterinārajām manipulācijām.

Mēs apzināmies, ka Bobis pievienosies DzAB ”inventāra sarakstam”. Viņš ir suns, kura tālākejošai adopcijai ir maz cerību. Taču Bobis grib dzīvot. Un arī mēs gribam, lai viņš dzīvo.

Bobis dievina pļavas. Viņam ļoti patīk staigāt pa zāli. Tad izskatās, ka Bobis smaida. Cik maz gan vajag izmocīta suņa laimei…

Ziedojumu mērķis: Suņu- senioru uzturēšana
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
T:29377601
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”

Bobis (2) Bobis (3) Bobis (4) Bobis (5) Bobis (6) Bobis (7) Bobis (8)