Džīna

Nu ko lai saka? Hm-m-m… uz doto brīdi pie mums dzīvo 18 kucēni. Vecums no 4 dienām līdz 8-10 mēnešiem. Nu, pēdējais jau pusaugu suns… bet sirdī maziņš. Bebītis.

Un šo bebīti sauc Džīna. Džīna ir radusies VAS un Stafordšīras terjera simpātiju rezultātā. Tā saimniece zināja teikt. Un ir jau ir… stafīgi bulterjerīgs tur kaut kas. Neraugoties uz šādu ģēnu miksli, meitene ir maiga, bijīga un labsirdīga. Dauzonīga un pēc uzmanības izslāpusi. Augusi ar bērniem, kaķiem un citiem zaķiem. Mājā, tātad…

Džīnu atveda saimniece. Ar stāstu, ka uz Norvēģiju jābrauc… ka kaimiņi slikti. Ka kaķus paņems kas tur… Bet Džinu nav kam paņemt. Un atkal tie kaimiņi sliktie. Ja ne tie, tad Džinu varētu paturēt.

Lai arī skatījās saimniece uz Džīnu ar žēlumu… Stāsts nelīmējās kopā. Vai tad brauks, vai nebrauks uz to Norvēģiju? Vai suni atdod, jo kaimiņi sūdzas?

Džīnas ierašanās dienā mēs saņēmām zvanu, vai varot atvest VAS jaukteņa kucēnu. Kad jautājām saimniecei, vai tā ir viņa, kas zvanījusi, viņa, protams, liedzās… Un turpināja stāstu par Norvēģiju un kaimiņiem.

Tad nu lūk! Pirms kāda laiciņa mums bija ienākušies melni, kruzuļaini kucēni. Tiem meklējām mājas un pieteicās pāris. Viņiem divi kaķi un bērniņš, un divus kucēnus gribot. Toreiz ilgi un gari izrunājām lietas. Sarunas gaitā radās nojauta, ka kucēnam, kur nu vēl diviem, šī ģimenīte vēl nav gatava. Un mēs atteicām adopcijā.

Bet, pasaulē suņu netrūkst. Pirms pusotra mēneša viņi paņēma Džīnu no kāda pavairotāja. Un, redz, kur Džīna gala rezultātā ir. Aiz mūsu biedrības restēm.

Džīnai paveicās. Viņa jau tiek gatavota adopcijai, un viņai jau ir pieteikusies jauna ģimene. Zinām, ka šī ģimene būs Džīnai piemērota un laba. Atbildīga.

Mēs novērtējam to, ka Džīna tika mums uzticēta. Nevis izmesta uz ielas, atdota kam pagadās.

Lieki teikt, ka Džina nebija ne vakcinēta, ne sterilizēta, ne čipēta. Toties viņai bija pārtikas alerģija un sakasītas ausis. Priecāsimies, ja atbalstīsiet Džīnas sagatavošanu jaunai dzīvei ar kādu kapeiciņu!

Un jā! Džīna gaudo! Biedrībā viņa gaudoja akurāt vienu reizi. Kad saimnieks aizbrauca un darbinieki aizgāja. Viss. Tad nu, par ko tieši tie kaimiņi tur sūdzējās? M?

Ziedojumu mērķis: Džīnas izdevumi
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv

Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”

Džīna Džīna Džīna Džīna Džīna Džīna Džīna