Derils

Man ūsās- sudrabs. Un sirdī- rudens. Vēl viena vasara pazibējusi man garām! Skaista, maiga, glāsmaina vasara…mana vasara. Biedrības meitenes cenšas- es zinu. Atrast man mājas un manu cilvēku atrast. Tomēr…man neveicas!
Es esmu ļoti gudrs. Var būt es neizpildu komandas, bet mana gudrība nāk no pašas dzīves. Esmu ilgi dzīvojis, daudz redzējis un sapratis, ka miers ir labāks par nemieru.
Gaiss smaržo pēc žuvušas zāles un kritušām lapām. Pēc miglas un dzestruma. Un drīz tas smaržos pēc sniegpārslām… Un var būt ziemā, kad visu suņu purni būs salā nosarmojuši, kāds cilvēks pamanīs mani, nevis manu sirmo degungalu…
Esmu stiprs. Draudzīgs. Pret cilvēkiem lādzīgs. Neesmu kauslis. Klausu. Rudens talkas dienā man te bija ciemiņš viens… Tad nu es pakacināju viņu mazliet. Izlikos, ka esmu spītīgs. Un gribu iet atpakaļ uz māju, nemaz vēl tālu prom no tās neticis. Heh-h-h-h, nu vajag taču vienam vecam sunim savu mazu viltībiņu!
Tad tomēr man palika cilvēka žēl. Centās cilvēks tomēr… Un es viņu izvedu pastaigā pa skaistajām Rēvicu meža takām, līdz pat izcirtumam. Kur zāle palsa, debesis zilas un Dabas mātes plaukstas īpaši siltas.
Gaidu. Un ceru… ka nāks tomēr kāds cilvēks, kurš paņems mani stingri pavadā, un mēs kopā dosimies uz mājām. Pa īstam. Pavisam! Uz mūsu mājām! Kur silts, un droši, un mīlestība mīt it visās lietās.
Derils
Vēl par mani lasi te:http://www.kepa.lv/karaliskais-seniors-derils/
Telefona numurs: 29733601
Dzīvnieku aizsardzības biedrība Ķepu-Ķepā
Reģistrācijas numurs: 40008176673
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
BIC/swift kods: HABALV22
Derils Derils Derils Derils