Čitas ģimene

Kad Dieviņš izdomāja radīt kaut ko bezgala mīļu un draudzīgu, vienkāršu un patiesu, mātišķu un atbildīgu, viņš radīja Čitu.

Noteikti bija kāds mums netverams iemesls, kādēļ Čitai bija lemts sastapt saimniekus, kuru dzīvesstils nebūt nav vērtējams kā spožs, veiksmīgs vai vispār- vēlams…

Var būt, lai pasaulē nāktu šie fantastiskie suņu brīnumiņi? Kucēni, kuri pārsteidz ar savu pieticību, zinātkāri, erudīciju un spēju pieķerties cilvēkam. Kucēni, kuri katram cilvēkam ir gatavi sniegt uzticības kredītu un pilnīgu paļāvību.

Trīs meitiņas un puika. Vien aptuveni 3 mēnešus veci kucēni. Puisīša izskats mums liek manīt, ka Čitas tuvumā bijis kāds haskijs. Čitas dēliņš ir visdrosmīgākais kucēns metienā, ar izteiktu iniciatīvu. Viņš ir smaidulis!

Meitiņas… mazās, koķetās smiekliņmeitiņas! Viena siltas šokolādes toņos, cita mazliet melnāka, divas šobrīd sudrabainas… Bet kas zin? Var būt izaugs koši dzeltenas skaistules kā viņu māmiņa Čita!

Čita ir ļoti fotogēniska sune un izcila mamma! Pret kucēniem izturas ļoti rūpīgi. Čita praktiski nekad nebar savus kucēnus. Visu viņa panāk ar mīļumu un spēlēm. Vienmēr gatava pataupīt gardāko kumosu kucēniem…Kā zinādama, ka tā baltmaizes zupiņa, ar kuru kucēnus piebaroja vecie saimnieki, ir daudz par liesu, lai kucēni spētu augt un attīstīties veselīgi.

Atbraucot no Auces, kucēni bija dzīvespriecīgi delverīši, kuriem nav ne miņas no kucēnu omulīgā puncīša. Ass mugurkauliņš, izkaltušas ribiņas, palss, nespodrs un sauss kažociņš. Vien nedēļa mūsu maizē un mazuļi izskatās krietni košāki.

Šie burvīgie draudziņi ir pieejami adopcijai! Augums tiem būs viegls un graciozs. Skausta augstums- ap ceļgalu. Aktivitātes līmenis- foršais… vidējais. Jeb tieši tik, cik vajag! Padauzīties un nosnausties, lai atkal padauzītos. Būs viegli apmācāmi, jo viņi ļoti koncentrējas uz cilvēku. Bez kārumiem. Par vienu labu vārdu un glāstu, vai vispār bez nekā… Nu tādi viņi ir! Cilvēka uzmanības atkarīgie! Gatavi dot, pat nesaņemot pretī.

Arī Čita pieejama adopcijai. Fantastisks suns, par kuru nemaz nav jāšaubās… Viņa ātri iekļausies jaunajā ģimenē. Būs brīnišķīgs draugs un kompanjons kā laukos tā pilsētā.

Aicinām ķert mirkli un braukt ciemos, lai iepazītos ar Čitu un viņas mazuļiem! Tik neparastus kucēnus un tik piemīlīgas savstarpējās kucēnu/mātes attiecības, jūs vēl nebūsiet redzējuši! Tā ir aina, kas silda un dziedē sirdi!

Ziedojumu mērķis: Kucēnu uzturēšana
DZĪVNIEKU AIZSARDZĪBAS BIEDRĪBA “ĶEPU-ĶEPĀ”
Ziedojuma konts: LV37HABA0551030617983
Reģistrācijas numurs: 40008176673
BIC/swift kods: HABALV22
Pay Pal ātrais maksājums: PayPal.Me/kepukepa
pay pal: dzab_kepukepa@inbox.lv
T:29377601
Jelgavas rajons, Ozolnieku novads, Salgales pagasts ”Rēvici”

Čita Čita Čita Čita Čita Čita Čita