Avene

Smalka suņudāma no Rīgas bagātākā reģiona – Mežaparka. Aveni tur atrada ar kucēniem pūrā, Ķepās viņas bērni izauga un tika pie savām mājās, bet Avene… palika. Klusa, bikla un pat bailīga, kautrīga – kā ēna. Viņai bija paradums slēpties aiz savas būdas, nerādīties cilvēkiem. Avene cilvēkiem neuzticējās.
Viņa dzīvoja salikta vienā voljērā ar Skifu. O, nu Skifs – tas ir kā leģendārs spēlmanis, cīkstonis un kas vēl tik ne, Skifs nokļuva pie mums pēc uzvarām suņu cīņās (pavisam īstās, naudas un azarta cīņās) un, ja viņš būtu cilvēka izskatā, tad noteikti būtu no vienas vietas tetovēts, rētains un lecīgs. Taču pret Aveni Skifs ir galants, laikam jau katra bosika dvēselē ir kāda daļa romantisku jūtu…
Ilgākā laikā Avene ir radināta pie labām manierēm, vesta sabiedrībā un nu ir klāt brīdis, kad kādam cilvēkam ļoti paveiksies. Tik gudru, paklausīgu un mierīgu suni grūti iztēloties pat labākajos sapņos.
Avene satiek ar visiem. Viņa no sava voljēra netiek vesta saitē, bet gan vienkārši – viņu izlaiž pastaigai. Viņa ir draudzīga ar cilvēkiem, ar kaķiem, ar jebkuriem dzīvniekiem.
Jums nav jāplāno braukt un iepazīties, pieradināties… Pēc Avenes vienkārši var atbraukt pakaļ. (Protams, ņēmēja kandidatūra tiks izvērtēta, bet no saprašanās viedokļa problēmu nekādu). Avene var dzīvot dzīvoklī, mājā, viņa būs paklausīga un ātri apgūs iekšējās kārtības noteikumus. Protams, sterilizēta, vakcinēta, čips. Avene ir jauna sunīte, vērtējam 3-4 gadus.
Ja šķiet, ka melns, gluds suns ir ļoti parasts, varētu piebilst vienīgi to, ka Avene ir neparasta savā gudrībā un uzvedībā, savā apkārtējās pasaules mīlestībā un sapratnē. Lai viņai Ziemassvētki pienāk savās mājās, kuru sunītei nekad nav bijis…

avene avene2 avene3